Методична робота

Методична робота в школі у 2016-2017 н.р. проводилась відповідно до її структури, згідно з рекомендаціями щодо організації й проведення методичної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти, схвалених листом Міністерства освіти і науки України та  річним планом школи.

Навчально-виховний процес було зорієнтовано на здібності, схильності, розвиток в учнів та педагогів потреби в самовдосконаленні й самоосвіті.

Методичною роботою в школі було передбачено реалізацію її основних завдань на 2017-2018 навчальний рік:

-підвищення педагогічної майстерності, методичного і наукового рівня вчителя, забезпечення рівня кваліфікації педагогічних кадрів, необхідного для успішного розвитку школи;

-впровадження різноманітних форм та методів активізації пізнавальної діяльності школярів;

-вивчення і впровадження в практику роботи інноваційних педагогічних технологій, методик, перспективного педагогічного досвіду;

-забезпечення рівня кваліфікації педагогічних кадрів, необхідний для успішного розвитку школи.

Методичну роботу школи очолює методична рада, засідання якої проводяться згідно зі створеним графіком. У 2016-2017 н.р. було проведено 4 засідання методичної ради школи, на яких розглядались найбільш актуальні питання.