Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н. р.

к л а с и/ місця

Правознавство

Німецька мова

Конкурс ім. Т.Шевченка

Конкурс ім.П.Яцика

Звіт перед громадськістю

13 травня 2018 року в Живачівському НВК  відбувся звіт директора школи Білої М.П. перед громадськістю про підсумки діяльності школи у 2017/2018 навчальному році.

Присутні також мали змогу побачити творчий звіт школи, присвячений Дню матері "Уклін тобі, матусю..."

Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Українська мова - 3 м.(Пеник М., 9 кл.), 3 м. (Паньків Ю., 7 кл.)

Німецька мова - 2 м. (Пеник М., 9 кл.), 2 м. (Волосянський А., 8 кл.)

Біологія - 3 м. (Пеник М., 9 кл.)

Трудове - 2 м. (Шевчук А., 9 кл.), 3 м. (Шевчук Н., 9 кл.)

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка 3 м. (Шевчук Ол., 5 кл.), 2 м. (Волосянський А., 8 кл.), 2 м. (Пеник М., 9 кл.)

НОВІ ПЕРЕМОГИ!!!

Вітаємо з перемогою у  ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка ученицю 9 класу Пеник Мар'яну(ІІІ місце), учня 8     класу Волосянського Андрія (ІІ місце) та учня 5 класу Шевчука Олександра (ІІІ місце.), а також їх учителів Шкатуляк Г.Ф. та Потельніцьку М.Я. Бажаємо     успіхів та нових перемог!!!!!!

ІІ  місце

Протягом жовтня - листопада в районі проходили змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів навчальних закладів у двох вікових групах.

Відповідно до регламенту змагань змагалися учні (2000-2001 р.н. та 2002-2003 р.н.) на першому етапі прийняли участь 35 навчальних закладів де залучено 840 юних футболістів. Змагання проходили в групах з переходом в стадію ПЛЕЙ-ОФ.

13.11.2014 року в м.Тлумач у півфіналі зустрілись команди молодшої групи Бортниківського НВК та Кутищенської ЗОШ 1-3 ст. де перемогу здобули Бортниківські юні футболісти, в другому півфіналі зустрілись юні футболісти Підвербцівського НВК та Жуківської ЗОШ 1-2ст. Тут святкували перемогу Жуківські футболісти, які у фіналі перемогли своїх ровесників із Бортниківського НВК. До речі слід відзначити що за команду юнаків Жуківської школи виступала дівчина Радобенко Наталія, яка себе добре проявила у попередніх іграх, де забивала вирішальні м'ячі у ворота суперника.

У страшій віковій групі у першому півфіналі зустрілися юнаки Тлумацької ЗОШ 1-3ст. та Тлумацької гімназії де перемогу здобула команда Тлумацької ЗОШ 1-3 ст.

У другому півфіналі між командами Обертина та Живачева  де перемогла команда Живачева. У цікавій фінальній грі між командами Тлумацької ЗОШ та Живачівського НВК в основний час була зафіксована нічея 3:3 та додатковий час не виявив переможця, аж у серії 6-метрових штрафних ударів перемогу здобули команда Тлумацької ЗОШ 1-3ст.

Команди переможці та призери нагороджені кубком призами та грамотами Відділу освіти та відділу молоді та спорту Тлумацької РДА.

11 жовт. 2019
"Козацькі забави"
Традиційно, напередодні 14 жовтня в школі відбулись козацькі забави
4 лют. 2019
Тиждень фізичної культури і спорту
Протягом тижня з 04.02 по 08.02 у школі організовано Тиждень фізичної культури і спорту.
30 січ. 2019
Засідання МО класних керівників "Шкільний булінг.: причини, наслідки, протиді"
Було проведено засідання МО класних керівників із участю соціального педагога "Шкільний булінг.: причини, наслідки, протидії". На даному засіданні проведені інтерактивне заняття, вправи "Спогад", " Театр", "Ситуація" з участю учнів 8,9 класів.